ZŁOMOWANIE SAMOCHODÓW na terenie katowic i całego śląska !!!

Złomowanie samochodów a sprzedaż auta w skupie samochodów.

Firma Skup aut Katowice » w swojej ofercie uwzględnia złomowanie samochodów na terenie Śląska i Miasta Katowice !

Przyjmujemy auta do złomowania ! Płacimy za kompletne pojazdy !

WYSTAWIAMY ZAŚWIADCZENIE O RECYKLINGU SAMOCHODU!

Skup aut Katowice, Nasz auto skup skupuje - osobowe, powypadkowe, dostawcze na terenie Katowic, Tychów, Częstochowy, GliwicJak zezłomować auto w Katowicach ? AUTO ZŁOM KATOWICE

Złomowanie samochodu jest alternatywą dla osób chcących sprzedać swoje auto. Ze względu na stan samochodu, lub jego rocznik jedynym wyjściem jest sprzedaż auta w autoryzowanej stacji recyklingu pojazdów. Samochody które trafiają na takie złomowisko zostają poddane recyklingowi surowców wtórnych a części używane nadające się do daleszego użytku z takiego auta trafiają na rynek wtórny. Aby móc zezłomować auto musi ono być kompletne - oznacza to że masa samochodu powinna być przybliżona do fabrycznej masy całkowitej pojazdu. Złomowane auto powinno również posiadać czytelne numery VIN nadwozia, dowód rejestracyjny ( lub xero z wydziału komunikacji ) tablice rejestracyjne. Skup aut Katowice skupuje równie samochody do zezłomowania. Skupujemy samochody starszych roczników, auta rozbite, powypadkowe, spalone i popowodziowe. Skupujemy w zasadzie każde auto na 4 kołach ! Skupujemy również auta dostawcze, ciężarowe, rolnicze oraz przemysłowe.

Dlaczego warto do Nas zadzwonić !

Nasz Skup aut Katowice skupuje wszystkie auta z przeznaczniem wycofania z eksploatacji. Nasi laweciarze dojeżdżają w każde miejsce na terenie miasta Katowice oraz całego Śląska. Oferujemy ceny konkurencyjne na terenie Katowic i całego Ślaska !

 

 

AUTO SKUP KATOWICE

Zapraszamy do współpracy !!